Доставка

Ми відправляємо товар по всій території України службами доставки "Нова пошта" та "Justin".

Також у вас є можливість забрати замовлення в м. Києві за адресою: пр-т Маяковського, 44-б

 

Оплата

  1. Оплата повної вартості на карту та отримання у відділенні доставки (Нової пошти, Justin) зменшує ваші витрати на доставці на 40-60 грн.
  2. Післяоплата у відділені доставки з передплатою 150 грн, при отримання у відділені доставки ви оплачуєте товар з урахуванням суми передплати.
  3. При індивідуальному замовленні товару з-за кордону, обов’язкова передоплата не менше 30% від вартості товару.
  4. Оплата готівкою під час самовивозу товару.

 

Повернення коштів

  1. При відмові Покупця від товару, Продавець повертає йому вартість поверненого товару протягом 3 днів з дати надходження поверненого товару на склад Продавця.
  2. Повернення грошових коштів вартості товару проводиться виключно особі, вказаній в замовленні товару, за який виконується повернення. Та при наданні розрахункового документу з датою продажу( скрін перерахування, чек про післяоплату).
  3. Запит на повернення грошових коштів, перерахованих за товар, підлягає схваленню протягом 30 днів з моменту висунення відповідних (п. 4 ст. 12 Закона України «Про захист прав споживачів»).
  4. Витрати на транспортні послуги по доставці та передачі грошових коштів бере на себе Покупець. Сума передплати у розмірі 150 грн, та 100 грн з повної оплати утримується з Покупця.